Понедельник, 22.10.2018, 13:45
Персональний сайт Пекарського Б.Г.
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Каталог статей Реєстрація Вхід
Меню сайта

Категорії каталогу
Мої статті [9]

Наше опитування
Скільки часу щоденно готуєтеся до занять?
Всього відповідей: 420

Головна » Статті » Мої статті

Основи програмування. Навчальний посібник

ББК 34.5-4

П14

Пекарський Броніслав Генріхович

Основи програмування. Навчальний посібник. –

К.: Кондор. – 2008,  364 с.

ISBN 978-966-351-075-0

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які навчаються за спеціальністю Обслуговування комп’ютерних  та інтелектуальних систем і мереж.

(Лист Міністерства освіти і науки України №14/182-2875 від 29.12.2004)

 

Навчальний посібник призначений для студентів  вищих навчальних закладів 1 – 2 рівнів акредитації, що навчаються за спеціальностями "Програмування для електронно-обчислювальних машин", "Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних мереж і систем" і може бути корисним для студентів інших спеціальностей, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, викладачів і спеціалістів, які вивчають програмування та алгоритмічні мови.

У першому розділі викладені основи алгоритмізації і структурного програмування. Матеріал другого розділу вміщує базові елементи мови Turbo Pascal. Третій розділ присвячений питанням введення-виведення в програмах. В четвертому  розділі наведений опис операторів мови. Основні правила створення та використання процедур і функцій викладені у п'ятому розділі. У шостому розділі розглядаються питання створення і обробки масивів, пошуку у масивах та сортування. Сьомий розділ присвячений питанням обробки рядкових даних. Матеріал восьмого розділу вміщує правила використання множин у програмах. Записи розглядаються у дев'ятому розділі. У десятому викладені основи роботи з файлами послідовного та довільного доступу, а також з текстовими файлами. Одинадцятий розділ присвячений використанню модулів у програмах. У дванадцятому розглядаються питання керування виведенням на екран і використання звука у програмах. Основи комп'ютерної графіки викладені у тринадцятому розділі. Динамічні структури даних описані у чотирнадцятому розділі. У п’ятнадцятому розділі наведені методичні рекомендації до проведення лабораторних робіт та індивідуальні завдання для студентів.

Викладення навчального матеріалу супроводжується прикладами розробки програм. 

З питань придбання книги звертатися:

 

Видавництво "Кондор"

03067  м. Київ,  вул. Гарматна, 29/31

тел./факс (044) 408-76-17,  408-76-25

Категорія: Мої статті | Додав: pekarskiy (20.12.2007) | Автор: Пекарский Бронислав Генрихович
Переглядів: 2515 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайта

Сделать бесплатный сайт с uCoz